2019 Fall Season - BASEBALL Results


Wednesday, October 16, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 14
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 3
 
Wednesday, October 16, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 7
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 4
 
Monday, October 14, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 3
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 8
 
Monday, October 14, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 13
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 10
 
Monday, October 14, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 11
 
Friday, October 11, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 8
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 3
 
Thursday, October 10, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 4
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 4
 
Wednesday, October 9, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 6
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 11
 
Wednesday, October 9, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 12
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 8
 
Tuesday, October 8, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 8
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 11
 
Monday, October 7, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 2
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 9
 
Monday, October 7, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 9
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 10
 
Monday, October 7, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 16
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
 
Friday, October 4, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 11
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 8
 
Thursday, October 3, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 5
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 16
 
Monday, September 30, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 4
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 8
 
Monday, September 30, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 7
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 8
 
Monday, September 30, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 10
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 7
 
Thursday, September 26, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 15
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 14
 
Wednesday, September 25, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 16
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 8
 
Wednesday, September 25, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
 
Tuesday, September 24, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 10
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 13
 
Monday, September 23, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 8
 
Monday, September 23, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 5
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 4
 
Monday, September 23, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 4
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 11
 
Friday, September 20, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 11
 
Thursday, September 19, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 13
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 6
 
Wednesday, September 18, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 1
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
 
Wednesday, September 18, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 0
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 11
 
Tuesday, September 17, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 4
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 5
 
Monday, September 16, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 7
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 10
 
Monday, September 16, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 14
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 3
 
Monday, September 16, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 6
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 15
 
Friday, September 13, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 12
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 12
 
Thursday, September 12, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 5
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 6
 
Wednesday, September 11, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 3
 
Tuesday, September 10, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 12
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 8
 
Monday, September 9, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 11
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 7
 
Monday, September 9, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 7
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 12
 
Monday, September 9, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 9
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 10
 
Friday, September 6, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Schroepfer/Rodefeld (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 9
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
 
Thursday, September 5, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Turek (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 14
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 2
 
Thursday, September 5, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Volk (Majors Division (League Age 11 & 12)) 14
Team Wilcox (Majors Division (League Age 11 & 12)) 3
 
Wednesday, September 4, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Bauknecht (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 12
Team Schwei (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 9
 
Wednesday, September 4, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Sprague (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 5
Team Falk (Minors Division (League Age 8,9 & 10)) 3
 
Tuesday, September 3, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Becker (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 7
Team Frost (Juniors Division (League Age 13 & 14)) 5
 
Tuesday, September 3, 2019 @ 5:00pm
Final
Team Hughes (Majors Division (League Age 11 & 12)) 3
Team Wilcox (Majors Division (League Age 11 & 12)) 13